Firma Lumors istnieje na rynku sądeckim od roku 1989 jako firma chłodnicza. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wkrótce poszerzyliśmy zakres oferowanych usług o branże wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa oraz ogrzewania powietrznego. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, dlatego urządzenia i systemy przez nas rekomendowane są wysokiej jakości i z pewnością zaspokoją Państwa oczekiwania.

Współpraca z liderami tworzącymi trzon polskiej branży klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa przyczyniła się do szybkiego rozwoju firmy, co zaowocowało licznymi instalacjami w całej Polsce i zagranicą.

Nasze zespoły montażowe charakteryzują się profesjonalizmem i wieloletnim doświadczeniem. W trakcie prac nasi fachowcy posługują się tylko specjalistycznymi narzędziami i używają materiałów o najwyższym standardzie.

Przeprowadzamy przeglądy urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych i wentylacyjnych, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne oraz serwis.

Efektem naszych wieloletnich doświadczeń w instalacjach systemów i współpracy z producentami i dystrybutorami urządzeń jest wyjątkowo atrakcyjna oferta handlowa zarówno pod względem jakości, jak i ceny. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą kanałów i kształtek wentylacyjnych.

Mając wieloletnie doświadczenie, kierujemy się zasadą solidności i profesjonalizmu, spełniając przy tym najbardziej rygorystyczne wymogi europejskie.

Skorzystanie z naszych usług będzie słusznym wyborem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.   


Lumors  • Kurów 9 •  33-311 Wielogłowy  •  tel: 018 4400147  •  fax: 018 4432727
e-mail: lumors@onet.pl