Skip to content
Nowy Sącz
Menu

O nas

LUMORS – klimatyzacja, wentylacja, pompy ciepła

Jesteśmy firmą z ponad 30 letnim doświadczeniem w branży chłodniczej. Przez te lata zrealizowaliśmy tysiące projektów dla klientów indywidualnych oraz inwestorów biznesowych w obszarze klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa. Każdego dnia dokładamy wszelki starań aby nasze usługi spełniały Państwa oczekiwania.

Efektem naszych wieloletnich doświadczeń oraz współpracy z producentami i dystrybutorami urządzeń jest wyjątkowo atrakcyjna oferta zarówno pod względem jakości, jak i ceny. Oferujemy wyłącznie sprawdzone urządzenia renomowanych i uznanych marek, które gwarantują wydajną a zarazem ekonomiczną i maksymalnie bezawaryjną pracę.

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu serwisu i montażu pomp ciepła, wentylacji i klimatyzacji. Działamy na terenie całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem województwa małopolskiego m.in w miastach: Nowy Sącz, Brzesko, Kraków, Limanowa, Gorlice, Tarnów, Nowy Targ, Krynica, Szczawnica, Zakopane. Współpracujemy z biurami projektowymi, firmami budowlanymi a także klientami indywidualnymi. Świadczymy usługi w budynkach mieszkalnych, biurach, hotelach, obiektach przemysłowych i szpitalnych.

Projekty oraz realizacje dostosowujemy indywidualnie do wymagań i możliwości budżetowych każdego klienta.

Wszystkie wykonane instalacje kontrolujemy pod względem poprawności działania i szczelności, dzięki temu mamy pewność, że będą Państwu służyły przez długie lata. Oferujemy naszym klientom wsparcie na każdym etapie współpracy. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, dokładając wszelkich starań by nasze realizacje były wykonane na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio zakładce realizacje oraz na naszym profilu Facebook.

Nasi klienci

Co nas wyróżnia?

30 lat doświadczenia

Znajomość nowoczesnych rozwiązań technicznych i nasze wieloletnie doświadczenie gwarantują najwyższą jakość świadczonych usług zarówno pod względem projektowym, jak i wykonawczym, pozwalając na proponowanie naszym klientom wyłącznie sprawdzonych rozwiązań. Nasze 30 letnie doświadczenie pozwala na szybką i profesjonalną realizację powierzonych zleceń zgodnie z normami i sztuką budowlaną.

Szeroki asortyment

Oferujemy klientom szeroki asortyment urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, chłodniczych oraz pomp ciepła. Duży wybór urządzeń pozwala nam na dopasowanie oferty specjalnie do potrzeb każdego Klienta tworząc komfortowe środowisko wewnątrz pomieszczeń. Oferujemy zarówno urządzenia w wersji ekonomicznej, standardowej oraz premium, wyposażone w inteligentne systemy zdalnego monitoringu i oszczędne gospodarowanie energią, które sprostają nawet najbardziej wymagającym klientom.

Wykwalifikowany zespół

Nasza firma to zespół wykwalifikowanych projektantów, inżynierów oraz monterów posiadających wieloletnie doświadczenie w branży klimatyzacyjnej i wentylacyjnej, których zaangażowanie i umiejętności pozwalają na profesjonalną i fachową obsługę na każdym etapie realizacji.

Dbając o rozwój firmy uczestniczymy systematycznie w szkoleniach branżowych podnoszących kwalifikacje naszych pracowników. Nieustannie śledzimy nowe technologie i rozwiązania dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać stale rosnącym wymaganiom rynkowym oraz zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę.

Indywidualne podejście

Nie boimy się wyzwań, jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi branżowymi nowinkami technologicznymi, które wykorzystujemy w naszych projektach. Każdemu klientowi oferujemy spersonalizowane rozwiązanie dostosowane do jego wymagań, potrzeb i możliwości finansowych.

Doradzamy w wyborze najlepszych rozwiązań technologicznych, uwzględniając wszystkie czynniki mające wpływ na wydajność systemu, w ten sposób jesteśmy pewni, że nic nas nie zaskoczy. Bez względu na to dla kogo i jakie zlecenie realizujemy gwarantujemy pełne zaangażowanie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie inwestycji, gotowi są na spotkanie w dogodnym dla Państwa terminie, a także służąc swoją wiedzą i wsparciem technicznym.